שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

דואר אלקטרוני:
שם ומשפחה:*

במשך השנים נשאלתי שאלות רבות על ידי מטופלים ומתעניינים. הנה כמה מהן והתשובות עליהן, בתקווה שיהיו לכם לעזר.

 • אין ספק שעל מנת להצליח, צריכים להתקיים שני דברים בסיסיים: רצון אמיתי לעשות שינוי, ואדם מקצועי שידע לכוון ולעזור לך להגיע לשם. צבירת כישלונות בהרזיה לאורך השנים, מייאשת וגורמת לחוסר אמון עצמי.

  אבל, ככל שהרצון לעשות שינוי אמיתי מבפנים גדול, סיכויי ההצלחה גדלים. בכנות, איני יכולה להבטיח לך הצלחה לפני שנפגשנו. מה שכן אני יכולה להגיד, זה שיש לי ניסיון רב בעבודה עם מקרים מורכבים. כל עוד שיתוף הפעולה מלא, מקיימים את ההנחיות שלי ונעזרים בליווי שלי, אני יכולה להבטיח הצלחה. ועל זה יש גם קבלות בפועל.

 • שאלה טובה! הרי בדיאטות עוסקות הדיאטניות. אז מה פתאום נטורופתיה?

  ובכן, הנטורופתיה מתייחסת ליכולת של האדם, להגיע לבריאות אופטימלית בעזרת כלים טיפוליים משולבים ותזונה נכונה. במילים אחרות, השאלה הגדולה שעלינו לשאול את עצמנו היא, האם עשינו את זה נכון, מבלי להזיק לגופנו? באבחון וטיפול נטורופתי, הטיפול הוא באדם ולא רק בסימפטום. אנשים רבים סובלים מעודף משקל ומחוסר יכולת לרדת במשקל בגלל בעיות נלוות שהם כלל אינם מודעים להן (למשל: עצירות, מע’ הורמונאלית לא מאוזנת ועוד). בנוסף, נלקח בחשבון אורח החיים, וההיבט הנפשי בהתאמה לאדם כולו.

  כשבונים תפריט שנבנה על סמך תשאול מקיף, התוצאות מפתיעות!

 • זוהי בהחלט שאלת מיליון הדולר. אין ספק שלפני שנתחיל טיפול, ולא משנה איזה, חשוב שתדעי אם יש ביכולתי לספק מענה לצורך שלך.

  בואי נראה… האם יש לך בעיות במערכת העיכול? האם מציק לך המשקל העודף? האם יש לך תחושת כבדות וחוסר חיוניות? האם היית רוצה לטפל בכל הסימפטומים המציקים, לעשות שינוי באורח החיים, לרדת במשקל ולהרגיש מעולה? אם כך – אני בהחלט כתובת שמתאימה לך.

 • שאלה מצוינת, נשים רבות אינן יודעות שגם כאבים במפרקים, מצב רוח ירוד / דכדוך, יובש בעיניים ובמקומות נוספים יכולים להיות קשורים בתסמיני גיל המעבר. ולכן לקראת פגישת ייעוץ איתי, אני ממליצה ללכת לרופא גיל מעבר לאבחנה מבדלת, ובמקביל מבקשת בדיקות דם כלליות, ומעבירה שאלונים רבים שיכולים לדייק את התמונה הכוללת. ויחד עם תשאול מקיף בקליניקה ניתן לדייק את המצב והטיפול.

 • לנטורופתיה יש שפע פתרונות להציע לסימפטומים של גיל המעבר.
  זה יכול להתאים גם למי שנוטלת טיפול הורמונלי חלופי וגם למי שאינה יכולה/ רוצה הורמונים.
  הטיפול תמיד יותאם לאישה שנמצאת מולי.

  מעבר לתזונה מותאמת, ניתן להתאים לפי הצורך: תוספי מזון, צמחים, טיפות, טיפולי מגע, תרגילי נשימות ומיינדפולנס.
  נחיה הרבה שנים בגיל המעבר ואין סיבה לחיות בסבל.

 • אכן, כדי שאוכל להיות פנויה להקשיב ולתת מענה לכל פונה. חשוב מאוד לתאם את הפגישה מראש, ולהבטיח את מסגרת הזמן הדרושה לבירור מעמיק ורציני.

  קביעת הפגישה נעשית ישירות מולי, בטלפון 09-8665279

 • זוהי שאלה חשובה מאוד. בימים של מרדף אינסופי אחרי קריירה, מטלות היומיום וכל יתר המשימות התובעניות של העידן הדיגיטלי, אכן לא פשוט לפנות זמן כדי להגיע לפגישות שמטרתן בסך הכל לשמור על בריאותנו…

  ועכשיו ברצינות. כמו כל דבר אחר, זה הכל עניין של סדרי עדיפויות. אם הטיפול והליווי יהיו חשובים לך – יימצא גם הזמן. וזו השאלה האמיתית שאותה אני רוצה לשאול: האם יש משהו יותר חשוב מעצמנו ובריאותנו?

  אני חושבת שהתשובה ברורה. ללא בריאות – ממילא כל היתר מתגמד, שלא לומר נדחה ומקרטע…

  ומעבר לכל מה שכתבתי, אם מעת לעת מתקשים להגיע – אל דאגה. ניתן לקיים חלק מהפגישות אונליין, בנעלי בית מול המחשב.

 • מושב בית חרות נמצא ליד כפר ויתקין, מול בית ינאי, בסמוך לכביש החוף (כביש מס’ 2) ובמרחק 30 דקות נסיעה בלבד מתל אביב. הקליניקה שלי נמצאת במרחק של 2 דקות בלבד ממחלף בית ינאי. וניתן להגיע גם מכביש 4, דרך הכניסה לכפר ויתקין.

  לא פחות חשוב, יש חנייה בשפע ובחינם.

  אבל, כמו שכתבתי קודם, אם באמת גרים רחוק, ניתן לקיים לפחות חלק מהפגישות אונליין, כפי שאני עושה עם מטופלים שלי שעברו לגור בחו”ל או שגרים ממש רחוק.

רוצים תכנית בהתאמה אישית כדי לרזות, להבריא ולהרגיש טוב?
התקשרו 09-8665279 | 054-4410511 או צרו קשר כאן באתר.