קבוצות לנשים

קבוצות נשים לגיל המעבר ואורח חיים בריא

דואר אלקטרוני:
שם ומשפחה:*

במהלך השנים, אנו הנשים, נמצאות במרוץ מטורף אחרי קריירה, גידול ילדים, טיפול בבית, ללא שנייה לטפל בעצמנו ובדברים שמטרידים אותנו. כל זה קורה במקביל לשינויים הורמונליים רבים שמתחוללים בגופנו. בסביבות גיל 45 אנו עוברות שינוי נוסף. תקופה זו תימשך כעשור עד הכניסה “הרשמית” למנופאוזה (גיל המעבר).

בתור נטורופתית שמלווה נשים במשך שני עשורים, יחד עם למידה מעמיקה של התחום, הבנתי שטיפול קבוצתי יכול לתת מענה טיפולי ומעצים לנשים, ובמיוחד בשלב זה בחייהן.

מחקרים הראו כי שיתוף נשים שעוברות תקופה דומה משפרת את הרגשתן ואפילו את הסימפטומים שהן חוות.

מהו טיפול קבוצתי?
מדובר בקבוצה המשלבת נושא מרכזי (תוכן) עם תהליכים אישיים וקבוצתיים (תהליך), שעונים על הצרכים ותחומי העניין של חברות הקבוצה. על מנת לאפשר את התהליך, אני משלבת בו הנחיה מקצועית שלי, יחד עם כלים נוספים מעולם הנחיית הקבוצות והפסיכותרפיה, לעיתים עם קולגות בהנחיה משותפת.

הקבוצה מאפשרת למשתתפות הזדמנות ללמוד על עצמן מהיבטים שונים, שבדרך כלל אינם באים לידי ביטוי כאשר כל אישה – לבדה.
מעבר לכך, יש לקבוצה כוחות מרפאים, שכן הנושא המשותף והתהליך שמתרחש במשך המפגשים, מספק למשתתפות ידע וכוח, ויחד איתם – תחושת שייכות, תקווה והעצמה.

קבוצות נשים לגיל המעבר:
הקבוצות מיועדת לנשים, בגילאי 45-55 , ומונות עד 12 משתתפות בקבוצה על מנת לשמור על האינטימיות המתבקשת בתהליך הקבוצתי.
קבוצות אלה, מתבססות על הקניית ידע ותהליך קבוצתי שמהווה כוח טיפולי רב. חווית “הביחד הנשי” מחזקת ומעצימה. לעיתים בטיפול הקבוצתי, מגיעות התובנות מהקשבה למשתתפת אחרת בקבוצה… והרווח הוא כמובן של כולן.
ניסיוני הקליני, יחד עם השכלתי בלימודי גיל מעבר בבי”ס לרפואה באונ’ ת”א, מאפשרים למשתתפות הקבוצה לקבל כלים להתמודד עם אתגרי גיל המעבר, ולעבור אותו, בקבלה ובשלום.

קבוצות נוספות בהנחייתי הן:
קבוצות לאורח חיים בריא.
סדנאות אורח חיים בריא בארגונים.


להרשמה לקבוצת נשים לגיל המעבר הקרובה – לחצי כאן.

לקבלת מידע על מועדים נוספים צרי קשר כאן או בטלפון 09-8665279 | 054-4410511.