קבוצות לנשים

קבוצות העצמה לנשים

דואר אלקטרוני:
שם ומשפחה:*

במהלך השנים, אנו הנשים, נמצאות במרוץ מטורף אחרי קריירה, גידול ילדים, טיפול בבית, ללא שנייה לטפל בעצמנו ובדברים שמטרידים אותנו. טיפול קבוצתי יכול לתת מענה טיפולי ומעצים לנשים גם בתקופות עמוסות בחיים.

מהו טיפול קבוצתי?
מדובר בקבוצה המשלבת נושא מרכזי (תוכן) עם תהליכים אישיים וקבוצתיים (תהליך), שעונים על הצרכים ותחומי העניין של חברות הקבוצה. על מנת לאפשר את התהליך, אני משלבת בו הנחיה מקצועית שלי, יחד עם כלים נוספים מעולם הנחיית הקבוצות והפסיכותרפיה, לעיתים עם קולגות בהנחיה משותפת.

הקבוצה מאפשרת למשתתפות הזדמנות ללמוד על עצמן מהיבטים שונים, שבדרך כלל אינם באים לידי ביטוי כאשר כל אישה – לבדה.
מעבר לכך, יש לקבוצה כוחות מרפאים, שכן הנושא המשותף והתהליך שמתרחש במשך המפגשים, מספק למשתתפות ידע וכוח, ויחד איתם – תחושת שייכות, תקווה והעצמה.

קבוצות העצמה לנשים בהנחייתי
הקבוצות מיועדות לנשים בלבד, מגילאי 40 ומעלה, ומונות עד 12 משתתפות בקבוצה על מנת לשמור על האינטימיות המתבקשת בתהליך הקבוצתי.
המטרה היא להתמקד בנושאים שמטרידים ומעסיקים אותנו כנשים, ולהתמודד איתם ועם הדברים שקשורים אליהם בתהליך קבוצתי.
באופן מפתיע, דווקא בטיפול הקבוצתי, מגיעות התשובות והתובנות מהקשבה למשתתפת אחרת בקבוצה… והרווח הוא כמובן של כולן.

קבוצות שאני מעבירה הן:
נשים ואכילה, נשים וגיל מעבר, נשים והקן המתרוקן, נשים ואורח חיים בריא ועוד.
משך מפגשי הקבוצות מוגדר מראש (לרוב 12 מפגשים שבועיים ביום ושעה קבועים).
לקבוצה יש כוח מיוחד בתהליכי שינוי והעצמה. ואני כמנחה מופתעת ונפעמת כל פעם מחדש לגלות עד כמה ניתן ללמוד על עצמך דווקא כיחיד בתוך קבוצה.

פרטים על מועדי פתיחת קבוצות חדשות מתעדכנים באתר ובעמוד העסקי שלי בפייסבוק מעת לעת . מעוניינת לקבל מידע על מועד פתיחת הקבוצה הקרובה צרי קשר כאן או בטלפון 09-8665279.