גיל המעבר

ייעוץ וליווי נשים בדרך לגיל המעבר

דואר אלקטרוני:
שם ומשפחה:*

כנטורופתית שמלווה נשים מעל שני עשורים, יחד עם למידה מעמיקה של התחום וניסיון קליני רב, יש ביכולתי להציע מגוון טיפולים טבעיים לשלל תופעות גיל המעבר.

מה צריך להביא לייעוץ?
לפני פגישת ייעוץ, כל מטופלת מקבלת ממני רשימת בדיקות דם לעשות, מספר שאלונים למלא, כדי למקד אותה ואותי בתחומים שמטרידים ביותר. בנוסף, הטיפול הוא בראש ובראשונה באישה ורק אח”כ בסימפטומים שבגללם הגיעה. בנוסף, תמיד אמליץ ללכת לייעוץ רופא/ה המתמחה בגיל מעבר שנדע מה האפשרויות שעומדות בפני כל אחת.

מה כולל ייעוץ נטורופתי לגיל המעבר? 
הייעוץ יכלול, התאמת תזונה והסבר מפורט על הרכיבים שחייבים להיכלל בתפריט היומיומי, השלמת תוספים במקרה הצורך, והתאמת טיפול טבעי למצב. בנוסף, אשלב המלצות בתחום פעילות גופנית, היגיינת שינה, נשימות וטיפולים נוספים אם נדרש. וכמובן ליווי ופגישות מעקב שיקבעו לפי הצורך.

קבוצות נשים
ערוץ טיפולי נוסף שלי הוא קבוצות נשים לגיל המעבר שנפתחות מספר פעמים בשנה.
מחקרים הראו כי שיתוף נשים שעוברות תקופה דומה משפרת את הרגשתן ואפילו את הסימפטומים שהן חוות.

מהו טיפול קבוצתי? 
מדובר בקבוצה המשלבת נושא מרכזי (תוכן) עם תהליכים אישיים וקבוצתיים (תהליך), שעונים על הצרכים ותחומי העניין של חברות הקבוצה. על מנת לאפשר את התהליך, אני משלבת בו הנחיה מקצועית שלי, יחד עם כלים נוספים מעולם הנחיית הקבוצות והפסיכותרפיה, לעיתים עם קולגות בהנחיה משותפת.

הקבוצה מאפשרת למשתתפות הזדמנות ללמוד על עצמן מהיבטים שונים, שבדרך כלל אינם באים לידי ביטוי כאשר כל אישה – לבדה.
מעבר לכך, יש לקבוצה כוחות מרפאים, שכן הנושא המשותף והתהליך שמתרחש במשך המפגשים, מספק למשתתפות ידע וכוח, ויחד איתם – תחושת שייכות, תקווה והעצמה.

קבוצות נשים לגיל המעבר:
הקבוצות מיועדת לנשים ומונות כ-15 משתתפות על מנת לשמור על האינטימיות המתבקשת בתהליך הקבוצתי.
קבוצות אלה, מתבססות על הקניית ידע ותהליך קבוצתי שמהווה כוח טיפולי רב. חווית “הביחד הנשי” מחזקת ומעצימה. לעיתים בטיפול הקבוצתי, מגיעות התובנות מהקשבה למשתתפת אחרת בקבוצה… והרווח הוא כמובן של כולן.
ניסיוני הקליני, יחד עם השכלתי בלימודי גיל מעבר בבי”ס לרפואה באונ’ ת”א, מאפשרים למשתתפות הקבוצה לקבל כלים להתמודד עם אתגרי גיל המעבר, ולעבור אותו, בקבלה ובטוב.

לפרסום למועדי פתיחת קבוצות יש לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלי. או לפנות אלי כאן.

בנוסף בסל הכלים שלי יש גם הרצאה שנקראת: “תזונה ואורח חיים בריא בדרך לגיל המעבר”.
למידע נוסף והזמנת הרצאה ניתן לפנות בטלפון 054-4410511 | 09-8665279
או בצור קשר לקבלת פרטים נוספים.