מטופלים ממליצים

מטופלים ממליצים

דואר אלקטרוני:
שם ומשפחה:*

גאה להציג בפניכם מספר המלצות של כמה ממטופלי הנהדרים.

שרית הראתה לי את האור

הגעתי לשרית מיואשת בתחושה שבחיים לא אצליח להוריד את המשקל שעליתי מאז שנפסק לי המחזור בנוסף סבלתי מגלי החום בעיקר בלילות, עייפות ומצב רוח מדוכדך.
מסיבות רפואיות, איני יכולה ליטול הורמונים, שרית הראתה לי את האור, קודם כל הסבירה, הרגיעה, נתנה טיפול טבעי בטיפות בכמוסות. בנתה לי תפריט שמותאם לאורח החיים שלי. ויותר מכל, גרמה לי להבין שעלי לחזור להתאמן.
חצי שנה אחרי שהגעתי אליה אני מרגישה טוב, אנרגטית ומוקירת תודה על זה ששרית מלווה אותי בתקופה הזו.

סיגל, עמק חפר.

שרית החזירה לי את האמונה בעצמי

את שרית הכרתי בהרצאה שקיימה במקום עבודתי. מצאו חן בעיני האנרגיות והתשוקה שבה דיברה על מה ניתן לעשות כדי להרגיש טוב בגיל המעבר. בזכות ההרצאה, כבר הבנתי למה אני נכנסת ועדיין הייתי סקפטית לראות שינוי מוצלח בהרגשה ובמשקל שלי. במיוחד לאור ניסיונות קודמים שלא צלחו.
שרית, בחוכמה רבה, ידעה לפוגג את הסקפטיות שלי, וללכת איתי בדרך שהתאימה לי עד לתוצאות המיוחלות. התמיכה שלה גם בין הפגישות היתה מוחלטת. גם ירדתי במשקל, גם העור והשיער שלי נראים טוב יותר ויותר מכל, שרית החזירה לי את האמונה בעצמי. ממליצה ומודה מכל הלב!

קרן, רמת גן.

לא האמנתי שזה אפשרי. המיגור היה חד משמעי!

הגעתי לשרית לאחר שני חורפים במהלכם חליתי שוב ושוב בדלקת גרון שהפכה לכרונית. שרית אבחנה והציעה טיפול בהומיאופתיה מודרנית. לא האמנתי שזה אפשרי, אך לאחר 5 חודשים המיגור היה חד משמעי! מאז עברו 10 שנים ואני מוקירה תודה למקצועיות ולסבלנות של שרית, ששיפרה את איכות חיי!

דלית, בת-חן

תוך זמן קצר הרגשתי בריאה והוקל לי

סבלתי מדלקת חריפה בדרכי השתן למעלה משנה. תרופות אנטיביוטיות לא הועילו. הרגשתי סובלת ואבודה. ואז פניתי לשרית. הטיפול לקח כמה חודשים, אך תוך זמן קצר הרגשתי בריאה והוקל לי מאוד. בדיקות הדם שלי היו כל כך טובות, עד שרופא המשפחה שאל אם אני בטוחה שהן שלי… שרית קשובה גם לאחר הטיפול ותמיד זמינה לייעוץ בטלפון. אני ממליצה בחום לפנות אליה לטיפול.

יהודית, חיפה

והפעם… התוצאות לא אחרו לבוא

הכרתי את שרית לפני יותר מעשור, אחרי שנים של דיאטות שונות משונות. שרית הרכיבה לי תפריט, ולמרות שפחדתי להתחיל לאכול כמו שצריך, נתתי בשרית אמון מלא ועשיתי את שאמרה. במקביל לתזונה השפויה, המשכתי בפעילות ספורט, בהכוונתה, רק שהפעם – גם התוצאות לא אחרו לבוא.

אני ממשיכה להגיע לפגישות עם שרית בדבקות. המקצועיות שלה, התמיכה, האווירה הנעימה והמזמינה בקליניקה, כל אלה מזכירים לי כמה חשוב הליווי גם לאחר ההגעה למשקל היעד.

רקפת, קריית אונו.

אחרי 3 חודשים, כל המדדים ירדו משמעותית

בבדיקות סקר מנהלים גיליתי שלחץ הדם שלי גבוה, הכולסטרול מרקיע שחקים והכבד שומני. במקום טיפול תרופתי, הגעתי לשרית בהמלצת קרובת משפחה. שרית שינתה לי את התזונה והשלימה את השינוי התזונתי בטיפול טבעי. אחרי 3 חודשים כל המדדים ירדו משמעותית, והרופא שיתף פעולה עם הדרך הטבעית שבה בחרתי. שנה אחרי, אני פחות 13 קילו במשקלי, לחץ הדם התאזן ובדיקות הדם תקינות לחלוטין. הרופא שלי ביקש להכיר את שרית… ומאז הוא כבר שולח אליה מטופלים בעצמו.

ארי, רמת – גן.

הייתי סקפטית אך יצאתי מרוצה

סבלתי מפיסורה במשך 3 שנים, יחד עם בעיות שונות במערכת העיכול. בהמלצת חברה הגעתי לשרית, שהתאימה לי תפריט תזונתי יחד עם טיפול מיוחד לפיסורה. לאחר 4 חודשים הפיסורה נעלמה, הכאבים חלפו ומערכת העיכול שלי חזרה לתפקוד תקין. על הדרך גם ירדתי 6 קילו. הייתי סקפטית אבל יצאתי מרוצה. מאוד! תודה רבה על הכל!

ענת, גני יהודה.

שרית זו המתנה שאני מעניקה לעצמי

שרית ליוותה אותי בעבר בשני ההריונות האחרונים שלי, וכשהרגשתי שמשהו לא רגיל בגופי, יצרתי מיד קשר איתה. ואז כמו תמיד, שרית ידעה להסביר, להרגיע ובעיקר להוביל אותי בדרך שמותאמת לי עד שחזרתי להרגיש מאוזנת. שרית המליצה לי על צמחים, טיפות, תזונה מותאמת, ועוד שפע של מתכונים וטיפים שהחזירו אותי לתלם. אני עוד לא בגיל המעבר אבל בהחלט בזכות ההמלצות והליווי של שרית אני מרגישה שאגיע לשם בטוב. מבחינתי, הליווי של שרית זו מתנה שאני מעניקה לעצמי לקראת גיל המעבר.

ענת, רמת השרון.

בעזרת שרית חיי השתנו

 הגעתי לשרית לפני כעשור, ומאז אנחנו נפגשות בקליניקה אחת לכמה שבועות. בעזרת הסבלנות, העידוד והאמפטיה של שרית השתנו חיי. שרית הפכה ממישהי שעזרה לי לרדת 10 ק”ג ממשקלי למאמנת לחיים בכל המובנים. בזכות הנועם, האכפתיות והנגישות שלה – אני מרגישה שהפגישה אתה היא פינוק שאני חייבת לעצמי.

אילנה, כוכב יאיר.

שרית חיזקה אותי בתמיכה תזונתית ונפשית

בעקבות כריתת רחם שעברתי לאחר שחליתי בסרטן, נוצרה לי בצקת כואבת ומכבידה ברגל.
הגעתי לשרית בהמלצה של חברה שגם היא החלימה מסרטן, וזכיתי במטפלת שהעניקה לי תמיכה תזונתית ונפשית, וחיזקה אותי בתקופה שלאחר המחלה, הניתוח והטיפולים.
שרית התאימה לי טיפול הומיאופתי מיוחד, שהקטין את הבצקת והרגל הפכה לפחות כבדה וכואבת. אני מרגישה ששרית הייתה חלק מרכזי בחזרה שלי לחיים הרגילים שלאחר המחלה. מחבקת ומודה מכל הלב.

סוזי, הוד השרון.

שרית נתנה לי את הכוח להאמין בעצמי

הגעתי לשרית מיואשת, עם 25 ק”ג יותר מהיום. היא האירה לי את הדרך בהדרכה מתאימה, אבל יותר מכך, היא האמינה בי ונתנה לי את הכוח להאמין בעצמי! בדרך היו בעיות בריאות וניתוחים, ושרית ידעה תמיד איך לעזור לי להתגבר. מצבי הבריאותי השתפר גם בגוף וגם בנפש. אני מרגישה שהיא שומרת עלי!

נעה, כפר ידידיה.

שרית ראתה אותי ולא רק את הקילוגרמים

כשפניתי לשרית, התבקשתי להגיע עם תוצאות של בדיקות דם ופירוט מצבי הרפואי (מעולם לפני כן לא התעניינו בי בכזאת רצינות). שרית גילתה גמישות נדירה בבניית התפריט היומי, הצליחה להתאים אותו לאהבות ולצרכים שלי, ובעיקר לימדה אותי להקשיב לגוף, תוך התייחסות למחלת הקוליטיס שהייתה ברקע. שרית מביאה איתה לתהליך את היותה תזונאית, נטורופטית ומאמנת אישית, ואת יכולתה לראות אותי ולא רק את הקילוגרמים שנשרו ממני או התעקשו להישאר. ממליצה בחום!

מיכל, כפר ויתקין

שרית שינתה לי את החיים!

שנים רבות סבלתי מכאבי בטן ושלשולים ומהשמנה, והייתי במצב ירוד – גופנית ונפשית. הרופא הציע לי לפנות לנטורופתית וכך הגעתי לשרית. עם התכנית שבנתה לי השתנו חיי, וגם ירדתי כ-20 ק”ג במשקל. לא היו לי חיים וקיבלתי אותם בחזרה.

חיה, בית חרות

שרית לימדה אותי שמותר ליהנות מאוכל

הגעתי לשרית בהמלצתה של אמי, שהייתה לקוחה קבועה. שרית לימדה אותי שמותר ליהנות מאוכל ואפשר יחד עם זה לרדת במשקל. ירדתי 13 קילו ומאז אני שומרת על המשקל כבר 3 שנים.
שרית היא תזונאית מעולה, מקצועית, זמינה, מפרגנת ותומכת. לאורך כל התהליך היא תמכה בי, ידעה מתי להעיר ומתי לפרגן. ניסיתי המון דיאטות ופגשתי דיאטניות שונות, אבל התהליך שעברתי עם שרית הוכיח את עצמו!
ממליצה בחום רב.

נועה, יהוד.

בעזרת שרית אני בריא ומרגיש מצוין

הגעתי לשרית כשהבנתי שאני חייב לשנות את הרגלי התזונה והחיים, אחרי התקף לב וניתוח מעקפים, עם לחץ דם גבוה, סוכר ורמות שומנים גבוהות בדם. היום, שנתיים אחרי, אני 36 קילו פחות, ואנשים לא מאמינים שלא עשיתי ניתוח קיצור קיבה.

רמות הסוכר והשומנים בדם תקינות, ואני מקפיד על הליכות לפי ההמלצות שקיבלתי משרית. התכנית, הליווי והתמיכה שקיבלתי (ואני ממשיך לקבל) היו מעולים ועזרו לי מאוד.
אני מרגיש שבעזרת שרית אני בריא ומרגיש מצוין.

ניסים, קריית טבעון.

רוצים תכנית בהתאמה אישית כדי לרזות, להבריא ולהרגיש טוב?
התקשרו 09-8665279 | 054-4410511 או צרו קשר כאן באתר.