שיטות טיפול

שיטות טיפול

דואר אלקטרוני:
שם ומשפחה:*

שיטות הטיפול בקליניקה: (לכל אדם מותאם הטיפול הנכון ביותר עבורו)

מהי נטורופתיה?
הנטורופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית, המשלבת ידע מדעי קליני עם רפואה טבעית. לפי גישה זו, ניתן לרפא את האדם על ידי עידוד מנגנוני ריפוי טבעיים של הגוף ועיצוב דרך חיים בריאה יותר.הריפוי מתבצע בעזרת: תזונה, תוספי מזון, צמחי מרפא, שמנים אתרים, פטריות מרפא, פעילות גופנית, טיפולי מגע שונים, דמיון מודרך ועוד.

העוצמה של הנטורופתיה היא, בהסתכלות הכוללת שלה על האדם ובמגוון הרחב של הכלים המשמשים להשגת אורח חיים בריא.

מהי תרפיה בתזונה?
תרפיה בתזונה מאפשרת לשלב את תפריט התזונה הטבעית יחד עם כלי גוף- נפש, כדי להביא לאיזון המאפשר תפקוד בריא ותקין של מערכות הגוף. תפקיד התרפיה כאן היא לשלב את הטיפול מעולם הגוף נפש שייתן מענה לקשיים שהאדם עובר בהתמודדות עם שינוי תזונתי.

מהי הומוטוקסיקולוגיה (הומיאופתיה מודרנית)?
הומאו=אדם, טוקסיקולוגיה = מדע הרעלים.
שיטת טיפול זו מתמקדת בקשר של רעלנים והשפעתם על בריאותנו.
הטיפול מבוסס על חומרים הומיאופתיים המסייעים לגוף להתגבר על מחלות על ידי ניקוי, ניקוז ונטרול רעלים.

מהי רפלקסולוגיה?
אברי הגוף והמערכות השונות מיוצגים ומשתקפים בכפות הרגליים. האבחון והטיפול נעשה באמצעות עיסוי ולחיצות שונות בכפות הרגליים (והידיים) וכך ניתן לשחרר חסימות, מתחים, להפחית כאבים ולסייע בתהליכי איזון וריפוי.

מהם צמחי מרפא (רפואת צמחי מרפא)?
צמחי מרפא מהווים בסיס לכלל רפואת הצמחים שמשלבת מצד אחד רפואת צמחים עממית מסורתית ומצד שני מחקר מדעי קליני מודרני.
רפואת צמחים היא אמצעי מרפא מסורתי המתבססת כיום גם על מחקרים עדכניים. בצמחים מצויים חומרים פעילים רבים ואלה יכולים לתת מענה רחב למגוון בעיות רפואיות.

מהם פרחי באך?
פרחי באך הן תמציות המופקות מניצנים, פרחים, שיחים ועצים (למעט תמצית ייחודית אחת המופקת ממי מעיינות) בעלי תכונות מרגיעות שפותחו בשנות ה-30 של המאה העשרים ע”י ד”ר באך, רופא והומאופת אנגלי. מאז הפכה סדרת פרחי באך למובילה בעולם בתחום של הרגעה, התגברות על מצבי לחץ והתמודדות עם מצבים פיזיים ורגשיים לא רצויים.

מהן פטריות מרפא?
פטריות מרפא הן פטריות בעלות סגולות רפואיות, ויתרונות בריאותיים חשובים. סוגים רבים של פטריות מרפא נמצאים בשימוש יומיומי ברפואה המסורתית והסינית כבר אלפי שנים.
יש פטריות בעלות יכולת השפעה מיטיבה על מערכות שונות רבות. ויש אפילו מספר תרופות לסרטן שמקורן הוא בפטריות מרפא.

מהי רפואה אורטומולקולרית?
אורטו= ליישר, מולקולרי = מולקולות. הכוונה לאיזון מערכות הגוף בעזרת תוספי מזון (ויטמינים ומינרלים)הן במצבי חסר קליניים והן מצבי חוסר איזון כלליים.

מהי ארומתרפיה?
ארומה = ריח, תרפיה = ריפוי.
ארומתרפיה היא שיטת ריפוי העושה שימוש בשמנים אתריים שמייצרים צמחים למען ריפויים העצמי. בארומתרפיה, לוקחים את החומרים שנמצאים בפרח, בגזע או בשורש, יוצרים מהם מיצוי מרוכז ומשתמשים בו לריפוי מחלות אנושיות.

מהו אימון אישי לחיים?
אימון אישי מסייע לאנשים למצות את הפוטנציאל, החלום והשאיפות. בכל תהליך שינוי, לאימון האישי יש תפקיד משמעותי. במיוחד אם מדובר בשינוי משמעותי בהרגלי חיים.
שימוש בכלים מתחום האימון האישי, מאפשרים להעצים ולתמוך במטופל להשיג את המטרות שנקבעו בתכנית הטיפול ובמיוחד כאמצעי ליווי ותמיכה בשלב השמירה על ההישגים.

מהו דמיון מונחה?
עולם הדמיון והדימוי הינו כלי רב עוצמה שהוכח מחקרית כאפקטיבי בתהליכי שינוי, ריפוי וצמיחה.
תהליכי דמיון מונחה, מאפשרים לרתום את עוצמת המטופל באמצעות כלי “עוקף מוח” לעורר משאבי מרפא וכוחות פנימיים להתמודדות במצבי חולי, החלמה ושינוי מכל סוג שהוא.

רוצים תכנית בהתאמה אישית כדי לרזות, להבריא ולהרגיש טוב?
התקשרו 09-8665279 | 054-4410511 או צרו קשר כאן באתר.